metropolia food&art

TARGI | WYSTAWY | POKAZY

KONFERENCJE | SESJE ZDJĘCIOWE | PLANY FILMOWE

Doskonała przestrzeń do wynajęcia

Usytuowana na 1. piętrze Galerii Metropolia w Gdańsku bardzo jasna hala z wygodnym rozkładem przestrzennym, pozwala na elastyczne podejście do aranżacji.

 

Do Państwa dyspozycji mamy ponad 1400 m2 powierzchni dedykowanej na potrzeby targów, eventów, wystaw, spotkań firmowych, konferencji, paneli dyskusyjnych, szkoleń, prezentacji, planów fotograficznych i filmowych oraz pokazów mody czy kiermaszy.

Specyfikacja techniczna przestrzeni

Minimalistyczna przestrzeń, maksymalizacja wydarzeń

Wyróżniającym atutem  jest też szereg ciekawych rozwiązań:

 

– surowe wykończenie pozwala na własną aranżację,
– możliwość wprowadzenia kompozycji na ścianach oraz filarach typu „white cube”,
– scena z opcją podłączenia systemu nagłaśniającego,
– pomieszczenie przylegające do sceny, mogące stanowić magazyn lub przechowalnię na czas eventu,
– wariant wynajmu wraz z ławami i stołami,
– opcjonalnie także możliwość wynajmu z barem piwnym oraz cateringiem napojów gorących (kawa, herbata).

Nasze projekty

Festiwal kulinarny Smakuj Trójmiasto jest naszym flagowym eventem organizowanym w tej przestrzeni. W 2018 roku w Metropolia Food&Art odbędą się kolejne edycje:

 

smakuj trójmiasto

W tej przestrzeni, alternatywnej dla dotychczasowych miejsc, znanych już trójmiejskim bywalcom różnego rodzaju imprez, odbędą się także nowe wydarzenia:

 

  • 10-11.03.2018 – Targi Mody – Catwalk Gdańsk Fashion
  • 14-15.04.2018 – Targi Sztuki
  • 15-16.09.2018 – Targi Designu – Gdańsk Home Design
Zostań wystawcą Targów!
wypełnij formularz

Targi Mody - deklaracja uczestnictwa

Wybierz wydarzenie:

Wybierz wielkość stoiska (ceny za dwa dni):
stoiska

Załącz swoje logo
Załącz zdjęcie 1
Załącz zdjęcie 2
Załącz zdjęcie 3
Załącz zdjęcie 4

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu zgłoszeniowym, przez Administratora danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101,poz. 926 j.t. ze zm.), którym jest Justyna Zalewska, właściciel marki Food Brand z siedzibą w Gdańsku, 80-320 Gdańsk, ul. Opata Jacka Rybińskiego 21/6 dla celów organizacji Targów. Moje dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym przy realizacji Targów i akcji z nimi związanych na podstawie umów powierzenia, zgodnie z art. 31 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 j.t. ze zm.). Oświadczam także, że zostałam/em poinformowana/ny o przysługującym mi prawie dostępu i poprawiania treści moich danych osobowych oraz odwołania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak niezbędne do uczestnictwa w Targach.
Wyrażam zgodę.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu zgłoszeniowym na Targi przez Justynę Zalewską, właściciela marki Food Brand z siedzibą w Gdańsku, 80-320 Gdańsk, ul. Opata Jacka Rybińskiego 21/6 dla celów promocji i marketingu produktów i usług Targów, realizowanych przez Justynę Zalewską samodzielnie lub we współpracy z innymi podmiotami. Oświadczam, że zostałam/em poinformowana/ny, iż wyrażenie powyższej zgody wiąże się z możliwością przekazywania moich danych osobowych podmiotom współpracującym z Administratorem danych osobowych, którym jest Justyna Zalewska, właściciel marki Food Brand z siedzibą w Gdańsku, 80-320 Gdańsk, ul. Opata Jacka Rybińskiego 21/6, na podstawie odpowiednich umów, w organizowaniu ww. akcji promocyjnych i marketingowych. Oświadczam także, że zostałam/em poinformowana/ny o przysługującym mi prawie dostępu i poprawiania treści moich danych osobowych oraz odwołania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, a także o dobrowolności podania przeze mnie danych osobowych.
Wyrażam zgodę.

Uwaga, przesłanie zgłoszenia jest równoważne z akceptacją regulaminu.
Wszystkie zgłoszenia są poddawane ocenie i selekcji.