Dobre kulinaria zasługują na dobry marketing

Kto nigdy nie prowadził restauracji, ten nie wie, jak wiele poświęceń i czasu wymaga ta praca. Promujemy lokale gastronomiczne od wielu lat, a ich funkcjonowanie poznaliśmy od kuchni.

Z nami zaoszczędzicie cenny czas!

Przekażecie kwestie marketingowe zawodowcom, którzy usystematyzują Wasze działania i przeanalizują ich skuteczność. Wykreujemy silną i atrakcyjną markę, która będzie przyciągać tłumy do Waszych restauracji, a Wy będziecie mogli zająć się tym, co robicie najlepiej.

Dlaczego my?

Chcecie, by ktoś zajął się za Was działaniami marketingowymi lub kreowaniem Waszego wizerunku? Świetnie trafiliście. Robimy to od wielu lat i będziemy umieli najlepiej zadbać o każdy aspekt Waszej marki. Działamy kompleksowo: od obsługi social mediów, poprzez sesje zdjęciowe, aż po nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych.

Jeżeli zależy Wam na odpowiednim promowaniu swojej restauracji, jednak wciąż nie macie czasu na podjęcie złożonych działań marketingowych, z chęcią Wam pomożemy. Przejmiemy wszystkie obowiązki z tego zakresu, zastosujemy nowe rozwiązania i zadbamy o to, aby Wasz lokal stał się rozpoznawalny.

Jesteś mistrzem kuchni, więc to w niej chcesz spędzać każdą cenną chwilę pracy. Instagram, Facebook, maile i telefony od dziennikarzy zaprzątają głowę? Pozwól, że zajmiemy się kreowaniem Twojego wizerunku w mediach w taki sposób, że staniesz się bardziej rozpoznawalny, będziesz otrzymywał ciekawsze zlecenia i zyskasz czas na to, co dla Ciebie najważniejsze.

Dążysz do utworzenia rozpoznawalnej i stabilnej marki? Marketing nie może być realizowany wybiórczo i z doskoku. To ciągłe dbanie o najwyższą jakość promocji wizerunku. Prowadzimy szerokie działania, które przekładają się na stałe efekty. Monitorujemy naszą pracę, sprawdzamy jej skuteczność i dążymy do coraz lepszych wyników.

Pracujemy z...

Topowymi Szefami Kuchni

Mistrzowie kuchni wymagają specjalnego podejścia, które im zapewniamy. Wiemy jak promować najlepszych i  jakie metody wykorzystywać do promocji ich wizerunku.

Cukiernikami

Ci najlepsi często posiadają własne cukiernie i autorskie wypieki, które zasługują na odpowiednią promocję. Cukiernicy świadomi swoich możliwości mogą naprawdę wiele osiągnąć. Dlatego prowadzimy taki marketing, który pozwala odsłonić ich najlepsze strony.

Fundacjami i Stowarzyszeniami kulinarnymi

Kulinaria rozrastają się i organizują. Powstają z tego inspirujące współprace, rozwijające konkursy i wielkie wydarzenia. Taka organizacja wymaga wiele czasu i stresujących sytuacji, jednak wiemy jak jej podołać.

Mediami

Współpracujemy z dziennikarzami, portalami i przewodnikami medialnymi. Promujemy Was za pomocą różnorodnych kanałów, aby zapewnić jak największą skuteczność Waszych działań.

Krytykami Kulinarnymi

Dobre jedzenie i dobra prasa świetnie ze sobą współgrają. W końcu krytycy chcą być zapraszani do dobrych restauracji, a restauratorzy z chęcią goszczą krytyków, którzy profesjonalnie opiszą ich dania i opublikują swoje recenzje w szanowanych czasopismach.

Blogerami kulinarnymi

Internet ma coraz większą moc, a niektórzy blogerzy potrafią dotrzeć do znacznie większej liczby odbiorców niż niejeden krytyk kulinarny. Dlatego współpraca z autorami, którzy zadbają o widoczność dań w internecie, to współcześnie podstawa. Współpracujemy z najbardziej rozpoznawalnymi blogerami kulinarnymi w Polsce, aby Wasze dania podbiły Internet.

Jak pracujemy?

Od 8 lat zajmujemy się marketingiem kulinarnym i wiemy, jak ważna jest relacja między agencją a restauratorem lub kucharzem. Opowiedz nam Waszą historię, daj nam poznać restaurację, przekaż nam Wasze cele – zbudujemy z tego wizerunek, który będzie przekonywał autentycznością. Jeśli posiadasz wspaniałe miejsce lub niezwykłe umiejętności, warto je odpowiednio wyeksponować. Chcemy, abyście byli rozpoznawalni, pozytywnie kojarzeni i doceniani za swoje umiejętności. Zapewnimy Wam obsługę marketingową, zajmiemy się Waszym wizerunkiem w mediach społecznościowych, zrobimy profesjonalne zdjęcia i przekonamy prasę, że warto o Was napisać.

black

Czy chcesz z nami pracować?

Odżywimy Twój biznes!